Спортсмены нашего клуба

11-14 листопада 2010 року у м. Черкаси відбувся Кубок Черкаської області з боксу. У ваговій категорії до 91 кг. приймав участь Руслан Комісаров, де у напруженій боротьбі посів I місце. Спортивно-оздоровчий комплекс «Дніпро Плаза ЖИМ» вітає переможця та його тренера Приходька Ігоря з перемогою.

26-28 жовтня 2010 року пройшов Чемпіонат Європи з карате-до під керівництвом Федерації Джундокан в м. Одеса, де вихованці майстра спорту України з карате Мельника Андрія брали участь. Чухлян Олег став срібним та бронзовим призером у віковій категорії 10-11 років (-37 кг). Спорткомплекс «Дніпро Плаза ЖИМ» вітає Олега з перемогою.

Поздравляем наших товарищей с победой на Кубке Украины по пауэрлифтингу, который проходил 9-10  октября 2010 года в городе Обухов.

Лещенко Игорь получил II место в упражнении жим лежа в категории до 110 кг. Его результат: 211, 5 кг, в разделе «Милитари» стал Абсолютным Чемпионом.

Синеокая Юлия получила I место в троебории в категории до 63 кг. В результате выполнила норматив Мастера спорта международного класса.  Ее результат: жим лежа – 60 кг., приседание – 105 кг., становая тяга – 115 кг.

Олексій Горішний приймав участь у змаганнях «Кубок України з бодибілдингу та фітнесу 2010» в м. Ужгород, де став абсолютним чемпіоном з фітнесу.

Оксана Оробець на змаганнях Кубок України з бодибілдингу та фітнесу 2010 отримала золоту медаль з фітнесу в категорії +163 см.

11 квітня 2010 року в Москві проходив міжнародний чемпіонат з хіп-хопу Battle Zone, де Максим Оробець став абсолютним переможцем серед професіоналів.

В квітні, Ігор Приходько, приймав участь у матчевій зустрічі збірної України і Польщі в м. Варшава, де в напруженій боротьбі виборов перемогу.

Учні школи танців, під керівництвом Анни Джури, приймали участь у відкритих всеукраїнських змаганнях з сучасного танцю в м. Запоріжжя, де старша група в лізі початківців з диско зайняла I, II та III місце.
I місце – Мельник Люба
II місце – Лещенко Анжела
III місце – Кутько Марія
Молодша група в відкритій лізі зайняла III місце з хіп-хопу, а в сольних виступах Городнюк Настя та Одинець Данило отримали I місця.