Апитерапия

Апітерапія — це лікування хвороб продуктами бджільництва, а також безпосередньо бджоловкалуванням

Проблема нашого часу – обмінні порушення в організмі. Вони виникають при хронічних захворюваннях (цукрового діабету, хвороб печінки та інше), малорухомому способі життя, постійних стресах і незбалансованому харчуванні. У результаті з’являються прогресуючий склероз судин, відкладення солей у суглобах і хребті, підвищення артеріального тиску, зниження пам’яті. А з наслідками хвороби добре впорається цілителька-бджола.

Після проведення курсу апітерапії обмін в організмі нормалізується: зменшується кількість холестерину в крові, зникають атеросклеротичні бляшки, розсмоктуються тромби. Тому пацієнти з обмінними та віковими захворюваннями, що отримали добрий ефект від лікування, через якийсь час повторюють курс із профілактичною метою.

Результати апітерапевтичного лікування є полегшення від фізичного страждання, духовне заспокоєння, добрий сон, бадьорість і активна працездатність. Це дає передумови для усвідомлення причини хвороби. Адже відомо, що хвороби дані для блага людини, допомагаючи їй через страждання зрозуміти свої помилки і вибрати шлях удосконалення і добра.